czwartek, 11 stycznia 2024

Nasza ocena współpracy z firmą ES była bardzo dobra

 Jak dowiedzieliście się o naszej firmie i co skłoniło was do podjęcia decyzji o współpracy z nami przy budowie Państwa domu?


O firmie ES dowiedzieliśmy się z Facebooka. Wysłałam tam zgłoszenie i po kilku dniach zostaliśmy zaproszeni na spotkanie. Do podjęcia decyzji skłoniła nas oferta i warunki domu i to, że na spotkaniu powiedziano nam o możliwości uzyskania kredytu.


Jakie były Państwa oczekiwania względem wyboru firmy i jej usług przez nią oferowanych?


To żeby firma miała dobre opinie, szybki termin wybudowania domu i jakość wykonywanych usług.


Czym według Państwa wyróżniała się firma ES na tle konkurencji?


Według nas firma ES wyróżniała się możliwością pożyczek na etapy budowy oraz pomoc w uzyskaniu kredytu i czas budowy.


Jaki był zakres prac/ działań ES w Państwa przypadku?


Zakres firmy był od samego początku bardzo duży. Od dokumentacji, projektu do wybudowania domu z całą instalacją wewnątrz budynku oraz montażem pompy ciepła.


Jak przebiegła współpraca z firmą ES? (Z jakich programów Państwo korzystaliście, jaki projekt domu Państwo wybraliście oraz czy firma udzielała Państwu pożyczek na kolejne etapy budów?

Czy byliście Państwo zadowoleni z komunikacji między ES a inwestorami w trakcie budowy? Czy czuliście się dobrze poinformowany na każdym etapie?


Współpraca z firma ES była bardzo dobra. Firma ES udzieliła nam pożyczkę na prace projektowe od samego początku. Komunikacja między nami a firmą ES przebiegała bardzo dobrze. Zawsze byliśmy informowani o kolejnym etapie budowy przez naszego menadżera budowy pana Andrzeja.


Jaki projekt Państwo wybraliście czy był to dom parterowy czy z poddaszem użytkowym i dlaczego ? Czy wybraliście Państwo pompę ciepła czy kocioł gazowy i jak wygląda dalej jego użytkowanie ?


Projekt domu wybraliśmy o nazwie Blanka z poddaszem użytkowym, dlatego ze w tamtym momencie na działce mogliśmy postawić mały domek. Przedstawiciel firmy na pierwszym spotkaniu polecił nam pompę ciepła i taka opcje wybraliśmy użytkowanie pompy ciepła jest bardzo wygodne i proste.


Czy wprowadzaliście Pastwo zmiany co do projektu ?


Tak wprowadziliśmy zmiany w projekcie.


Jak przebiegał proces od podpisania umowy po oddanie budynku? Proszę opisać sprawę wyboru i dostosowania projektu, przygotowania dokumentacji projektowej, finansowania, uzyskania kredytu jeśli był i samej budowy.


Dostosowanie projektu było ustalane z architektem telefonicznie i mailowo. Proces od podpisania umowy do oddania domu był trochę długi. Wybór projektu został wybrany na pierwszym spotkaniu i pomógł nam w tym menadżer projektu firmy ES.


Jakie były Państwa wyobrażenia o realizacji projektu budowy domu ES i jak to się miało do rzeczywistej realizacji ?


Wyobrażenia mieliśmy duże jak to młodzi niedoświadczeni ludzie, którzy postanowili się wybudować a wiadomo że rzeczywistość jest trochę inna niż nasze wyobrażenia.


Jaka była Państwa ogólna ocena jakości naszej pracy i profesjonalizmu naszego zespołu?


Nasza ocena współpracy z firma ES jest bardzo dobra i najlepsza współpraca była z panem Andrzejem naszym menadżerem oraz elektrykiem i hydraulikiem.


Czy poleciłaby Pani naszą firmę innym osobom poszukującym usług budowlanych? Jeśli tak, dlaczego?


Tak polecilibyśmy firmę ES wszystkim osoba które chciałyby się wybudować i nie martwic się z cala dokumentacja, załatwianiem spraw czy tez ogarnięciem pozostałych fachowców, bo to wszystko załatwia firma ES.

Polecamy z całego serca firmę ES do budowy własnego domu.